Over ons

LIMTEC en ANTTEC,
de opleidingscentra van de technologische industrie

Technisch geschoold personeel is dé grondstof in de technologische sector.
Oog voor alle vakdomeinen uit de techniek
Wat vandaag nieuw is, is morgen achterhaald. Nergens gaan de ontwikkelingen zo snel als in de industriële sector.
Meer dan ooit is er in onze hedendaagse productiebedrijven nood aan een degelijke kennis met betrekking tot automatisering. De scherpe concurrentie op de internationale markt vergt van onze bedrijven aandacht voor kwaliteit, kennis van de medewerkers, kostprijs, …
Het menselijke kapitaal is dan ook een troef die de bedrijven moeten uitspelen. Als opleidingscentrum kunnen we hierop inspelen door het verdiepen en verbreden van de kennis van automatisering van productieprocessen.
De nood aan geschikte opleidingen én bijhorende opleidingsinfrastructuur om in te spelen op de technologische evoluties is bijzonder hoog.

Missie

Onze missie bestaat uit de verwerving en de permanente ontwikkeling van de competenties waarover onze huidige en toekomstige werknemers moeten beschikken, willen zij inzetbaar zijn en blijven in het domein van onderhoudstechniek & industriële automatisering.

De meerwaarde van het opleidingscentrum bestaat uit een combinatie van 4 factoren:
een didactische infrastructuur, samengesteld uit state-of-the-art technologieën,
een unieke didactische knowhow,
de flexibiliteit waarmee gereageerd wordt op vragen om maatwerk opleidingen
de laagdrempeligheid van al deze initiatieven voor werknemers, werkzoekenden, studenten en docenten.

Team LIMTEC+

Diane Pannemans

Administratief coördinator
  diane.pannemans@limtec.be
  +32 89 69 20 30

Bert Vanderhallen

Technisch coördinator
  bert.vanderhallen@limtec.be
  +32 89 69 20 32

Kristof Maris

Technisch coördinator
  kristof.maris@limtec.be
  +32 89 69 20 33

Rens Janssen

Technisch coördinator
  rens.janssen@limtec.be
  +32 89 69 20 34

Wim Lamens

Technisch coördinator
  wim.lamens@limtec.be
  +32 89 69 20 35

Team ANTTEC+

Nathalie Van De Vyver

Administratief coördinator
  nathalie.vandevyver@anttec.be
  +32 3 369 14 20

Kurt Horemans

Technisch coördinator
  kurt.horemans@anttec.be
  +32 3 369 14 22

person placeholder
Mien Vandenhoutaer

Technisch coördinator
  mien.vandenhoutaer@anttec.be
  +32 3 369 14 21

Onze partners

Door een samenwerkingsverband met onze partners genieten bedrijven van een tussenkomst in de kostprijs van onze opleidingen.

Voor advies en opleiding