Contact

Stuur LIMTEC een bericht

LIMTEC+ NV

Vind snel een antwoord

Veelgestelde vragen



  Adres
Wetenschapspark 35
3590 Diepenbeek

  Routeomschrijving



  Telefoon

+32 89 69 20 30
We zijn telefonisch beschikbaar van maandag tot vrijdag tussen 08:00 en 16:30

  E-Mail

info@limtec.be

  KMO Portefeuille

DV.0216724

Wetenschapspark 35, 3590 Diepenbeek
Plan je route
Diane Pannemans

Administratief coördinator
  diane.pannemans@limtec.be
  +32 89 69 20 30

Bert Vanderhallen

Technisch coördinator
  bert.vanderhallen@limtec.be
  +32 89 69 20 32

Kristof Maris

Technisch coördinator
  kristof.maris@limtec.be
  +32 89 69 20 33

Rens Janssen

Technisch coördinator
  rens.janssen@limtec.be
  +32 89 69 20 34




Stuur ANTTEC een bericht

ANTTEC+ NV

Vind snel een antwoord

Veelgestelde vragen



  Adres
Filip Williotstraat 7
2600 Antwerpen

  Routebeschrijving



  Telefoon

+32 3 369 14 20
We zijn telefonisch beschikbaar van maandag tot vrijdag tussen 08:00 en 16:30

  E-Mail

info@anttec.be

  KMO Portefeuille

DV.O211264

Filip Williotstraat 7, 2600 Antwerpen
Plan je route
Nathalie Van De Vyver

Administratief coördinator
  nathalie.vandevyver@anttec.be
  +32 3 369 14 20

Kurt Horemans

Technisch coördinator
  kurt.horemans@anttec.be
  +32 3 369 14 22

Robby Van Bael

Technisch coördinator
  robby.vanbael@anttec.be
  +32 3 369 14 25

Wim Lamens

Technisch coördinator
  wim.lamens@anttec.be
  +32 3 369 14 21